YÜKLENİYOR...

TEKLİF AL

Toplantı Odaları

Toplantı Odaları
Toplantı Odaları
Toplantı Odaları
Toplantı Odaları
IMG-20200129-WA0011
IMG-20200129-WA0008
IMG-20200129-WA00121
IMG-20200129-WA0018
previous arrow
next arrow

Toplantı Odaları

Toplantı Odaları, Saatlik ve günlük olarak kullanabileceğiz; eğitim, seminer, toplantılarınız için tam donanımlı Toplantı Odaları. Uygun Toplantı odası fiyatları için hemen iletişime geçin veya Teklif al formunu doldurarak Toplantı odası fiyatlarından yararlanabilirsniz..

HEMEN ARAYIN

İş sektöründe oldukça yaygın hale gelmeye başlayan sanal ofis düzenleri içerisinde en çok kullanım oranına sahip olan ofis paketi toplantı odaları kullanımıdır. Kurumsal firmaların büyük şehirlerde dönemsel olarak gerçekleştirmeleri gereken toplantılarda, farklı firmaların iş birliği kurmak adına gerçekleştirdikleri seminerlerde veya bireysel ya da marka çapında verilecek eğitimlerin kısa süreli profesyonel bir ortam ihtiyacı bu odalar sayesinde karşılanmaktadır.

Tercihe göre saatlik ya da aylık olarak kiralanabilen bu toplantı odaları, yerleşik düzene sahip bir ofisin alışık olduğumuz düzeniyle aynı profesyonellikte dizayn edilmektedir. Kullanım amacına göre içeride bulunan sandalyelerin, yazı tahtasının vb. ürünlerin yerleri değiştirilebildiği gibi odalarda bulunan her türlü teknolojik donanımdan da faydalanmanız mümkün.

Global Ofis toplantı odaları kiralama konusunda tercih edilen bir marka olarak, hem ofis genelinde saatlik ya da aylık kullanıma gelen kişi ve ekipleri ücretsiz hizmetleriyle kusursuz bir şekilde ağırlamakta hem de ödeme koşullarındaki kolaylıklarla diğer pek çok firmadan çok daha tercih edilebilir ücretlendirmeler ortaya koymaktadır.

Toplantı Odaları Hizmetleri ve Kiralama Koşulları Nelerdir?

Global Sanal Ofis, Bağdat caddesi gibi oldukça bilinen ve sevilen bir lokasyondaki şubesiyle isteyen herkesin iş bağlamında kullanımına hazırdır. Ofis genelinde toplantı odası, kontörlü masa kullanımı, ofis kiralama, VIP ofis kiralama gibi seçenekleri bulunan firmamız her bir ihtiyaç için farklı paket seçeneklerini sizlere sunar.

Toplantı odalarını örneklendirirsek; isteyenler saatlik isteyenler aylık şekilde kiralama sağlayabilmektedir. Günlük toplantı oraları kiralama kısmında 1 saatlik, 2-5 saatlik be 5-10 saatlik gibi üç ayrı seçenek bulunur. 2 saatten 5 saate kadar ödenmesi gereken ücret %20 indirimli, 5 saatten 10 saate kadar olan kiralamalarda ise %30 indirim bedeli ücrete yansıtılır.

Aylık olarak kiralamalarda ise 10-20 saat ve 20 saat ve üzeri şeklinde iki seçenek bulunmaktadır. Bu seçeneklerde de ödeme kolaylığı sağlayan Global Ofis, 20 saate kadar olan rezervasyonlarda %40 indirim, 20 saatten daha fazla olan rezervasyonlarda ise %50 gibi bir indirim uygulamaktadır. Oldukça avantajlı olan paket fiyatlarımızdan faydalanmak ve profesyonel bir toplantı odasında iş süreçlerinizi tamamlamak için sizleri şubemize bekliyoruz.

Bize Ulaşın