YÜKLENİYOR...

TEKLİF AL

Hazır Ofis

Hazır Ofis

Hazır Ofis

Ofisiniz için ihtiyacınız olan herşeyi sizin için düşündük ve hazırladık. Altyapı ve diğer hizmetlerimizden faydalanarak verimli ve ekonomik Hazır Ofis’ler sizleri için hazır. Uygun Hazır ofis fiyatları için hemen iletişime geçin veya Teklif al formunu doldurarak Hazır ofis fiyatlarından yararlanabilirsniz..

HEMEN ARAYIN

Hazır Ofis Seçenekleri

Alışılagelmiş olan yerleşik ofis seçeneklerinin dışında, modern iş dünyası içerisinde yeni düzenler oluşturulmaya başlanmış ve hazır ofis ismi verilen ofis kurulumları yaygınlaşmaya başlamıştır. Hazır ofisler; her gün sabit şekilde ilerleyen mesaiye bağlı çalışma koşullarının farklı konseptler içerisinde sürdürülmesine olanak sağlamaktadır. Özellikle sabit ofis seçeneklerinin dışında çalışma koşullarına ihtiyaç duyan kurum ve bireyler için yepyeni bir soluk olan bu hazır ofisler, var olan yeni konsept ihtiyaçlarını başarıyla karşılamaktadır.

Global Ofis firması olarak Bağdat caddesinde yer alan hazır ofis seçeneğimiz, her sektörden her firmaya ve bireysel olarak çalışma düzenini sürdüren herkese alışılagelmiş çalışma düzenini sağlayabilmektedir. Farklı hazır ofis seçenekleri ile istenilen saat aralıklarında ve istenilen sürelerde hazırlanmış olan ofis düzenini kullanım imkanı sunan markamız, hazır ofis paketleri dahilinde sunduğu servisler ile de oldukça memnun kalınan bir ofis kullanım süreci yaratır.

Büyük markaların iş birliği toplantıları için, markanın ekiplerince yapılması istenen kısa süreli toplantılar için, İstanbul dışında var olup İstanbul’da da anlaşmalı olduğu markalarla görüşme yapmak isteyen kurumlar için veya bireysel olarak çalışıp seminer/tanıtım/sunum gibi olanakları değerlendirmek isteyen çalışanlar için birbirinden farklı hazır ofis paketleri değerlendirilmek üzere sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Hazır Ofis Kullanımı Nasıl Gerçekleştirilir?

Hazır ofis kullanımları, tercih edilen paketlere göre ortak alan çerçevesinde ya da VIP hizmetler alınarak gerçekleştirilebilmektedir. Bunun dışında “kontörlü masa” dediğimiz saatlik çalışma sürecinden de faydalanabilmekte, 2 kişilik sanal ofis veya 6 kişilik VIP sanal ofis seçeneklerinden de istenilen şekilde hizmet alınabilmektedir.

Genel olarak paketlerin dahilinde yasal adres barındırma, resepsiyon hizmeti, kargo takibi, posta takibi, içecek servisi, temizlik hizmetleri gibi hizmetler bulunmaktadır. Bunun dışında istenilen paketler aylık ya da yıllık ödeme şeklinde temin edilebilmekte, yapılacak ödemeler nakit olduğu sürece ve aylık yerine yıllık ödeme yapılmak istendiğinde oldukça avantajlı sanal hazır ofis servisi ücretlendirmelerinden faydalanılmaktadır.

Sonuç olarak ister uzun vadeli kullanım için, ister bireysel ister çalışma grubu kullanımı için ya da istenirse kısa süreli masa kullanımı ve toplantı odası kullanımı için değerlendirilebilecek seçenekleri bulunan bu hazır ofis kullanımı sürecinden en uygun ve en kaliteli şekilde faydalanabilmeniz için sizleri Bağdat Caddesi Global Sanal Ofis şubemize bekleriz.

Bize Ulaşın